E-Ticaret

İşinizi yada hizmetinizi INVIVA e-ticaret sistemleri ile internete taşıyın günümüz ticaretini yakalayın.

E-TİCARET SİSTEMLERİYLE
GÜNÜMÜZ TİCARETİNİ YAKALAYIN

2000'li yıllardan bu yana dijital alanda haber portallerinden kurumsal sitelere, mobil yazılımlardan baskılı işlere onlarca alanda hizmet veren INVIVA Medya ürün ve hizmetlerini online platforma taşımak isteyen firmalara özel e-ticaret sistemleriyle ürün ve hizmet çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor.

INVIVA e-ticaret sistemleri etkileyici tasarımları, kullanışlı yönetim paneli, güçlü alt yapısı, mobil uyumluluğu olan responsive yapısıyla ürün ve hizmetlerinizi sanal platformda en iyi seviyede temsil edebilecek şekilde..

Kullanıcı dostu tasarlanan sistemde kullanım kolaylığı ön planda tutulmuş, ürün ve hizmetlerin detaylı anlatımına imkan tanınmış, üyelik sürecinden sepet sürecine, satış sürecinden kargolamaya, ürün tesliminden müşteri memnuniyetine tüm alanlar kolayca kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

INVIVA e-ticaret sistemleri ek modül olarak kargo entegrasyonu, muhasebe entegrasyonu, N11 entegrasyonu, hepsiburada entegrasyonu, gittigidiyor entegrasyonu başta olmak üzere gelişmeye imkan tanımaktadır. Entegrasyonlar tek yönetim paneli üzerinden kontrol edilebilecek şekilde kurgulanmıştır. Örneğin N11’e düşen siparişi e-ticaret sistemi üzerinden görebilme ve yönetebilme gibi.

Tüm bu fonksiyonları içinde barındıran nitelikli bir e-ticaret sitesine sahip olmak INVIVA Medya'nın mutlu müşterileri arasına katılmak için bizimle iletişime geçin, sizleri de aramızda görmek için heyecanlanıyoruz.

Referansları İncelemek İçin Tıklayın

ALANINDA UZMAN MARKALARIMIZ

Prativa ile tarzını seç, hızlı başla, kolayca yönet, öne çık...

PRATIVA ile tüm işletmelerin, kamu kurumlarının, belediyelerin, derneklerin, vakıfların ve kişisel sitelerin rahatlıkla kullanabileceği ekonomik, işlevsel ve pratik olarak tasarlanmıştır.

www.prativa.com.tr

Granova ile kurumsal kimliğini yenile, basılı işlerde tarzını değiştir...

GRANOVA kurumsal kimlik çalışmaları başta olmak üzere; katalog, tanıtım kiti, afiş, billboard gibi birçok basılı işte farklı tarzı ve estetik yaklaşımı ile kurumlara görsel anlamda güç katıyor.

www.granova.com.tr

Aktif Sistem ile web tabanlı yazılımlarla işlerinizi kolaylaştırın...

AKTİF SİSTEM web tabanlı çalışan mail bülten sistemi, müşteri iletişim sistemi, iş takip sistemi, bayi sistemi gibi yazılımlarla işinizi kolaylaştırıyor, zamanınızı ve enerjinizi daha az kullanıyor.

www.aktifsistem.com.tr

Adzone ile interaktif mecrada tanıtım gücünüzü artırın...

ADZONE ile interaktif mecrada arama motoru optimizasyonundan internet reklamcılığına sanal mecrada kurumunuzun bilinirliğini artıran çözümler sunuyor.

www.adzone.com.tr

HİZMETLERİMİZİ VE İŞLERİMİZİ
İNCELEYİN SİZ DE MÜŞTERİLERİMİZ ARASINA KATILIN

Aramıza katılın. Sizlere de web sitesi, mobil uygulamalar, basılı işler ve internet yazılımlarında nitelikli çözümler üretelim...