Hazır Website Çözümleri

Hızlı, ekonomik, işlevsel web siteleri.. Tasarımını seç, içeriğini ekle, hızlı bir şekilde siteni yayına al...

ÇOKLU
SEÇENEK

PRATIVA’da birbirinden farklı
tasarımlardan tarzınıza yada sektörünüze
uygun olanları kolyayca seçebilirsiniz.

HIZLI
KURULUM

Seçmiş olduğunuz tasarım hızlı bir şekilde
kuruluma hazır hale getirilir ve talebinize
bağlı olarak görselleştirilerek yayına alınır.

KOLAYKULLANIM

PRATIVA yönetim paneli bir çok detayı
düşünerek hazırlandığı için hızlı ve kolay
bir kullanım sunmakta.

GÜÇLÜ VE EKONOMİK

PRATIVA ile altyapısı güçlü olan
web sitelerine düşük bütçelerle
sahip olabilirsiniz.

Firmanızı ve Markalarınızı tanıtmanın en etkili yolu etkin bir web sitesine sahip olmaktır. Görsel tasarımları ziyaretçiyi etkileyecek yapıya sahip olmasının yanısıra, kullanım kolaylığı sağlanması ve altyapısı sayesinde problemsiz çalışması da çok önemlidir. Bu şekilde bir web sitesine sahip olurken alınan hizmet için ödenen bedel de oldukça önemlidir. İşte tüm bu soruların cevabı olarak sizlere PRATIVA / Pratik Web Sitesi hizmetimizi sunuyoruz.

PRATIVA tüm İşletmelerin, Kamu Kurumların, Belediyelerin, Derneklerin, Vakıfların ve Kişisel Sitelerin rahatlıkla kullanabileceği ekonomik, işlevsel ve pratik olarak tasarlanmıştır.

PRATIVA müşteri talep ve geri dönüşlerinin harmanlanarak hazırlanmış olup, kullanıcılar tarafından kolayca yönetilebilen, ziyaretçiler tarafından kolayca kullanılabilen, güncel ve etkileyici görselliği ve güçlü altyapısı ile dikkat çeken sitelerdir.

Bilişim ve medya sektörü deneyimimiz sayesinde ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verecek tasarımlarımızı beğeninize sunduk. Yoğunlukla faaliyetine yeni başlayan Kobilerin yararlanmasını hedeflediğimiz Prativa sayesinde bütçenizi zorlamadan kendinizi tanıtabilir, dijital platformlarda yerinizi alabilirsiniz.

ALANINDA UZMAN MARKALARIMIZ

Inviva ile özel ve fark oluşturacak projelere sahip olun...

INVIVA kuruma özel tasarlanmış güçlü bir alt yapıya sahip websiteleri üreten mobil uygulama ve mobil sitelerle rakiplerinize karşı fark müşterilerinize karşı anlaşılabilir ve şık çözümler sunuyoruz.

www.inviva.com.tr

Prativa ile tarzını seç, hızlı başla, kolayca yönet, öne çık...

PRATIVA ile tüm işletmelerin, kamu kurumlarının, belediyelerin, derneklerin, vakıfların ve kişisel sitelerin rahatlıkla kullanabileceği ekonomik, işlevsel ve pratik olarak tasarlanmıştır.

www.prativa.com.tr

Granova ile kurumsal kimliğini yenile, basılı işlerde tarzını değiştir...

GRANOVA kurumsal kimlik çalışmaları başta olmak üzere; katalog, tanıtım kiti, afiş, billboard gibi birçok basılı işte farklı tarzı ve estetik yaklaşımı ile kurumlara görsel anlamda güç katıyor.

www.granova.com.tr

Aktif Sistem ile web tabanlı yazılımlarla işlerinizi kolaylaştırın...

AKTİF SİSTEM web tabanlı çalışan mail bülten sistemi, müşteri iletişim sistemi, iş takip sistemi, bayi sistemi gibi yazılımlarla işinizi kolaylaştırıyor, zamanınızı ve enerjinizi daha az kullanıyor.

www.aktifsistem.com.tr

Adzone ile interaktif mecrada tanıtım gücünüzü artırın...

ADZONE ile interaktif mecrada arama motoru optimizasyonundan internet reklamcılığına sanal mecrada kurumunuzun bilinirliğini artıran çözümler sunuyor.

www.adzone.com.tr

HİZMETLERİMİZİ VE İŞLERİMİZİ
İNCELEYİN SİZ DE MÜŞTERİLERİMİZ ARASINA KATILIN

Aramıza katılın. Sizlere de web sitesi, mobil uygulamalar, basılı işler ve internet yazılımlarında nitelikli çözümler üretelim...