Hosting & Sunucu Hizmetleri

Müşterilerimize özel alan adı, web sitesi barındırma ve mail servisi hizmeti sunuyoruz.

GÜVENLİ VE
KESİNTİSİZ İLETİŞİM

Alan adı (domain) ve sunucu (web hosting) sitenizin başarıyı yakalaması açısından hayati öneme sahiptir. Domain internette yer almanın kimliği ve bu kimliğin "Alan Adı"dır. Alan adınızın uygun, kolay ve hatırlanabilir olması önemlidir. Hosting ya da Türkçe olarak Alan Adı Barındırma ise web sayfalarınızı internette yayınlamak, kendinize ya da şirketinize ait alan adını e mail olarak kullanmak için gerekli alanın kiralanmasıdır. Sitenizin sürekli olarak erişilebilir olması, size gönderilen e maillerin posta kutunuza ulaşabilmesi için domaininiz (web sitenizin) internete sürekli bağlı ve sürekli ulaşılabilir bir sunucu üzerinde bulunması gerekir. INVIVA olarak domain ve web hosting hizmetleriyle size internet dünyasında hem güven hem de kesintisiz iletişim sunuyoruz.

Web Hosting (Site Barındırma) Nedir?
Web hosting hizmeti kişisel veya kurumsal web sitelerinin internet üzerinden erişimini sağlayan internet hosting hizmetinin bir tipidir. Hosting hizmetini sağlarken kendimize ait olan sunucularımız üzerinden müşteri talepleri doğrultusunda ayırdığımız sistem kaynakları (Disk alanı (HDD), Site trafiği (Bandwidth)) müşterinin kullanımına sunulmaktadır.

Güvenilirlik ve Uptime
Web hosting hizmetlerimizde %99 uptime garantisi vermekteyiz.

Web Hosting Paketlerimizin Genel Özellikleri
- 7/24 saat izleme
- %99 devamlılık garantisi
- Plesk kontrol paneli
- 24 saat destek
- Linux / Windows işletim sistemi
- Apache/ISS web sunucusu
- PHP, ASP, ASP.NET, MySQL, MsSQL
- Posta Sunucusu

ALANINDA UZMAN MARKALARIMIZ

Inviva ile özel ve fark oluşturacak projelere sahip olun...

INVIVA kuruma özel tasarlanmış güçlü bir alt yapıya sahip websiteleri üreten mobil uygulama ve mobil sitelerle rakiplerinize karşı fark müşterilerinize karşı anlaşılabilir ve şık çözümler sunuyoruz.

www.inviva.com.tr

Prativa ile tarzını seç, hızlı başla, kolayca yönet, öne çık...

PRATIVA ile tüm işletmelerin, kamu kurumlarının, belediyelerin, derneklerin, vakıfların ve kişisel sitelerin rahatlıkla kullanabileceği ekonomik, işlevsel ve pratik olarak tasarlanmıştır.

www.prativa.com.tr

Granova ile kurumsal kimliğini yenile, basılı işlerde tarzını değiştir...

GRANOVA kurumsal kimlik çalışmaları başta olmak üzere; katalog, tanıtım kiti, afiş, billboard gibi birçok basılı işte farklı tarzı ve estetik yaklaşımı ile kurumlara görsel anlamda güç katıyor.

www.granova.com.tr

Aktif Sistem ile web tabanlı yazılımlarla işlerinizi kolaylaştırın...

AKTİF SİSTEM web tabanlı çalışan mail bülten sistemi, müşteri iletişim sistemi, iş takip sistemi, bayi sistemi gibi yazılımlarla işinizi kolaylaştırıyor, zamanınızı ve enerjinizi daha az kullanıyor.

www.aktifsistem.com.tr

Adzone ile interaktif mecrada tanıtım gücünüzü artırın...

ADZONE ile interaktif mecrada arama motoru optimizasyonundan internet reklamcılığına sanal mecrada kurumunuzun bilinirliğini artıran çözümler sunuyor.

www.adzone.com.tr

HİZMETLERİMİZİ VE İŞLERİMİZİ
İNCELEYİN SİZ DE MÜŞTERİLERİMİZ ARASINA KATILIN

Aramıza katılın. Sizlere de web sitesi, mobil uygulamalar, basılı işler ve internet yazılımlarında nitelikli çözümler üretelim...