Logo & Kurumsal Kimlik

Logo'dan kurumsal kimliğe basılı alanlarda tam hizmet sunuyoruz.

SIRA DIŞI
TASARIMLAR

KURUMSAL KİMLİK;
Marka bir firmanın ayakta kalabilmesinin önemli yapılarından bir tanesidir. Marka oluşturmak ve bu markayı geleceğe taşımak firmanın gelecekte de hala varlığını sürdürebilmesi için hayati öneme sahiptir. Biz de firmanız için marka üretiyor ve geliştiriyoruz. Firmanızın pazardaki payının gelişmesi elbette iyi seçilmiş bir markaya sahip olmaktan geçiyor. Deneyimli ekibimizle, firmanızı temsil edecek, şirket yapınızla uyumlu, pazarda ektin olacak markalar oluşturuyoruz. Markanızı daha yukarılara taşımak için 16 yıldır bilgi, deneyim, zeka ürünü çalışmalarımız ve profesyonelliğimizle projeler hazırlıyoruz. Firmanızın istek ve gereksinimlerini belirliyor, detaylı bir incelemeyle size en uygun çözümleri sunuyoruz.

MASAÜSTÜ UYGULAMA;
Firmanızın ve ürünlerinizin müşteriye ulaşmasında sadece internet ortamında sunduğumuz hizmetle sınırlı kalmıyoruz. Firmanızın ve ürünlerinizin tanıtımında katalog, broşür ve insert çalışmalarımızla da yanınızdayız. Kaliteli tasarım ve nihayetinde ortaya çıkan kaliteli baskılı evraklarla da hizmetinizdeyiz.

TANITIM;
INVIVA, Şirketinize komple çözüm üretmek için yanınızda. Sıra dışı tasarımlarımızla web sitenizi oluşturduk, ortaya koyduğumuz projelerle web sitenizin sektörünüzde liderliğe oynamasını sağladık. Yaptığımız reklam çalışmalarıyla şirketinize geri dönüşümü artırdık. Peki sadece bunlar yeterli mi? Hayır. INVIVA olarak, Şirketinizin kurumsal tasarımın yanı sıra kurumsal reklam metinlerinin hazırlanmasında, şirketinizle ilgili detaylı bilgilerin bir araya getirilerek marka imajınızın artırılmasında da size yardımcı oluyoruz. Şirketinizin vizyonunu sizin adınıza ektili bir şekilde tanıtacak metinler hazırlıyoruz. Bütün bunlar yeterli mi? Dahası var. Şirketinizin tanıtımına haber boyutunda da yardımcı oluyoruz. Etkileyici bir web sitesi, etkileyici bir reklam ve etki bırakacak bir haber. Firmanızla, ürünlerinizle, elde ettiğiniz başarılarla gazete ve internet haber sitelerinde çıkmasını istediğiniz haberlerinizi görsel ve metinsel olarak hazırlıyor. Bu hazırladığımız haberlerin gazete ve internet sitelerinde yayınlanmasını sağlıyoruz. Ayrıca şirketiniz için oluşturduğumuz reklam çalışmalarının gazete ve internet sitelerinde yayınlanması mecra satın almasını sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

İstiridye içindeki kum taneleri nasıl değeri paha biçilmez bir inci oluyorsa biz de, şirketinize, ürünlerinize ve markalarınıza tasarımlarımızla, akılcı projelerimiz, reklam ve haber çalışmalarımızla değer katıyoruz.

ALANINDA UZMAN MARKALARIMIZ

Inviva ile özel ve fark oluşturacak projelere sahip olun...

INVIVA kuruma özel tasarlanmış güçlü bir alt yapıya sahip websiteleri üreten mobil uygulama ve mobil sitelerle rakiplerinize karşı fark müşterilerinize karşı anlaşılabilir ve şık çözümler sunuyoruz.

www.inviva.com.tr

Prativa ile tarzını seç, hızlı başla, kolayca yönet, öne çık...

PRATIVA ile tüm işletmelerin, kamu kurumlarının, belediyelerin, derneklerin, vakıfların ve kişisel sitelerin rahatlıkla kullanabileceği ekonomik, işlevsel ve pratik olarak tasarlanmıştır.

www.prativa.com.tr

Granova ile kurumsal kimliğini yenile, basılı işlerde tarzını değiştir...

GRANOVA kurumsal kimlik çalışmaları başta olmak üzere; katalog, tanıtım kiti, afiş, billboard gibi birçok basılı işte farklı tarzı ve estetik yaklaşımı ile kurumlara görsel anlamda güç katıyor.

www.granova.com.tr

Aktif Sistem ile web tabanlı yazılımlarla işlerinizi kolaylaştırın...

AKTİF SİSTEM web tabanlı çalışan mail bülten sistemi, müşteri iletişim sistemi, iş takip sistemi, bayi sistemi gibi yazılımlarla işinizi kolaylaştırıyor, zamanınızı ve enerjinizi daha az kullanıyor.

www.aktifsistem.com.tr

Adzone ile interaktif mecrada tanıtım gücünüzü artırın...

ADZONE ile interaktif mecrada arama motoru optimizasyonundan internet reklamcılığına sanal mecrada kurumunuzun bilinirliğini artıran çözümler sunuyor.

www.adzone.com.tr

HİZMETLERİMİZİ VE İŞLERİMİZİ
İNCELEYİN SİZ DE MÜŞTERİLERİMİZ ARASINA KATILIN

Aramıza katılın. Sizlere de web sitesi, mobil uygulamalar, basılı işler ve internet yazılımlarında nitelikli çözümler üretelim...