Farklılıklarımız

Kurumunuzu temsil edecek tüm alanlarda sonuca odaklı çözümler sunuyoruz.

TEK ADRESTE
ÇOKLU ÇÖZÜMLER

İnternet sayfamızdan hizmetlerimiz bölümüne baktığınızda anlaşılacağı üzere şirketinizin Logosundan sitenin yapımı ve markanı imajının oluşum sürecine kadar tüm hizmetleri tek bir adresten alabilirisiniz.

Satış Ekibimiz
Ekibimiz reklam sektörünün mutfağından gelme dolayısı ile size hayallerinize uygun tasarım ve reklam projesi sunarken yapılabilirlik ve uygunluk çerçevesinde en doğru çözümü sunuyor.

Tasarım Ekibimiz
Ekibimiz 16 yıllık tecrübesi araştırmacı ve yenilikçi bakış açısı ile hedef kitlenizin kültürel yapısına ihtiyaçlarına uygun sizi en iyi şekilde tanıtmak için en uygun materyal seçimleri ve hazırlıkları ile kurumsal dizaynınızı hedefleriniz doğrultusunda imajınıza çeviriyor.

Web Sitelerindeki Ustalığımız;
Reklamcılık sürecinde internet henüz yaygınlaşmaya yeni başladığı dönemde biz masaüstü yayıncılık yani grafik tasarımın algılama ve beğeni kriterlerinin eğitimi almış bir ekip olarak bu alandaki birikimlerimizi internet sayfası tasarımlarına yansıtıyoruz.

Teknolojiyi takip eden kendini yenileyen bir yaklaşım sunuyoruz.
Bizim çözümlerimiz sadece sizi memnun etmeye değil asıl reklamda amacı teşkil eden hedef kitlenin memnuniyetine yani sonuca odaklı çözümler sunuyoruz.

ALANINDA UZMAN MARKALARIMIZ

Inviva ile özel ve fark oluşturacak projelere sahip olun...

INVIVA kuruma özel tasarlanmış güçlü bir alt yapıya sahip websiteleri üreten mobil uygulama ve mobil sitelerle rakiplerinize karşı fark müşterilerinize karşı anlaşılabilir ve şık çözümler sunuyoruz.

www.inviva.com.tr

Prativa ile tarzını seç, hızlı başla, kolayca yönet, öne çık...

PRATIVA ile tüm işletmelerin, kamu kurumlarının, belediyelerin, derneklerin, vakıfların ve kişisel sitelerin rahatlıkla kullanabileceği ekonomik, işlevsel ve pratik olarak tasarlanmıştır.

www.prativa.com.tr

Granova ile kurumsal kimliğini yenile, basılı işlerde tarzını değiştir...

GRANOVA kurumsal kimlik çalışmaları başta olmak üzere; katalog, tanıtım kiti, afiş, billboard gibi birçok basılı işte farklı tarzı ve estetik yaklaşımı ile kurumlara görsel anlamda güç katıyor.

www.granova.com.tr

Aktif Sistem ile web tabanlı yazılımlarla işlerinizi kolaylaştırın...

AKTİF SİSTEM web tabanlı çalışan mail bülten sistemi, müşteri iletişim sistemi, iş takip sistemi, bayi sistemi gibi yazılımlarla işinizi kolaylaştırıyor, zamanınızı ve enerjinizi daha az kullanıyor.

www.aktifsistem.com.tr

Adzone ile interaktif mecrada tanıtım gücünüzü artırın...

ADZONE ile interaktif mecrada arama motoru optimizasyonundan internet reklamcılığına sanal mecrada kurumunuzun bilinirliğini artıran çözümler sunuyor.

www.adzone.com.tr

HİZMETLERİMİZİ VE İŞLERİMİZİ
İNCELEYİN SİZ DE MÜŞTERİLERİMİZ ARASINA KATILIN

Aramıza katılın. Sizlere de web sitesi, mobil uygulamalar, basılı işler ve internet yazılımlarında nitelikli çözümler üretelim...