Tarihçe

Geleneksel mecradan, dijital mecraya bir çok alanda çözüm üretiyoruz.

İLK GÜNDEN BU YANA
DEĞİŞİM VE GELİŞİM ODAKLIYIZ;

2000’li yılların başlarında temelleri atılan INVIVA Medya Grubu, çalışmalarına masaüstü yayıncılık üzerine INVIVA markası ile başlamış sektöründeki değişim ve gelişimeler doğrultusunda hizmet alanına internet teknolojilerini dahil ederek sürekli gelişim ve değişim odaklı bir yapı benimsemiştir.

Yaptığı etkileyici ve dikkat çekici projeleri ile sektörde daima öne çıkmış INVIVA Medya Grubu, kurumsal web sitelerinin yanı sıra yeni bir medya alanı olan "internet haberciliği" için çalışmalar yapmış Türkiye'nin haber sitesi tasarım alanında uzmanlaşmış "ilk" markası olmuş, Türkiye'nin önde gelen sitelerine hizmet vermiştir.

Müşterileri ile kurduğu sinerji sonrasında şirketin kurumsal kimlik çalışmaları ile ilgili tüm detayları planlayarak uygulamaya dökmüş, firmanın logo tasarımından web sitesine kadar olan tasarımsal alt yapısını oluşturarak müşterilerinin gelişimine katkı sağlamıştır.

Yaptığı haber siteleri, internet siteleri ve görsel çalışmalar ile çalışma alanını ve müşteri portföyünü artırmıştır.

Yüzünü yeniliğe çeviren her firmada zaman içerisinde değişim ve yenilikler kaçınılmaz olduğundan gelişim süreci sonunda bünyesinde yer alan işler ile ilgili olarak kendi içinde markalaşmaya gitmiş medya ve internet alanında "INVIVA", internet reklamcılığında "ADZONE", pratik web sitelerinde "PRATIVA", masaüstü yayıncılıkta "GRANOVA", yazılım alanında "AKTİF SİSTEM" markaları ile yeni bir kimlik ve yeni fikirlerle hizmet alanlarını detaylandırmıştır.

Müşterilerimizin her zaman yanındayız;

Yaşadığımız iletişim ve teknoloji çağında internet sayesinde artık bilgiye ulaşmak her zamankinden kolay. Bilgiye ulaşmanın kolay olduğu kadar bilgi sunmanın da son derece hızlı ve çabuk olduğu günümüzde kalıcı olmak ve gelişmeyi sürekli hale getirmek isteyen firmalar da bu iletişim okyanusunun bütün nimetlerinden yararlanmak zorunda. Bu nimetlerden en iyi şekilde yararlanabilmeniz, firmanızın logosundan kurumsal kimliğinin oluşturulmasına, ürünlerinizin tanıtımından hedef kitleye ulaşmasının sağlanmasına kadar 17 yıllık tecrübesiyle her zaman yanınızda olan bir kılavuzunuz var.

Teknolojiyi takip eden kendini yenileyen bir yaklaşım ile sadece müşterilerimizi memnun etmek dışında hedef kitlenin memnuniyetine yani sonuca odaklı web ve tanıtım çözümleri sunuyoruz.

WEB SİTESİNDEN, BASILI İŞLER VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİNE 10 ANA BAŞLIKTA NİTELİKLİ ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ;

FİRMANIZA
SEKTÖRÜNÜZE
HEDEF KİTLENİZE
UYGUN VE ÖZEL
ÇÖZÜMLER

TEMİZ KOD
ALT YAPISIYLA
HIZLI AÇAN
SİTELER

TÜM
CİHAZLARA UYGUN
WEB SİTELERİ

Tüm cihazlarda sorunsuz ve düzgün çalışabilecek
responsive ya da mobil uyumlu web siteleri üretiyoruz

Günümüzde internetteki görsel çeşitlilik artık sınırları zorlamaya başladı. Müşterinin veya okuyucunun bir internet sitesinde çok fazla vakit geçirmesinde, içeriğinin yanında görselliğin de büyük katkısı vardır. Başarılı ve konusunda uzman web tasarım ekibimizin grafiklere adeta hayat vererek oluşturdukları tasarımlarla, size ve müşterilerinize görsel çeşitliliği ile cazibesi olan, istenilen her bilgiye anında ulaşılabilen, kullanımı kolay, anlaşılır, pratik ve gezinirken sıkılmadan zevk alabileceğiniz siteler sunmaktadır.

Tasarım bir sanattır, heyecandır, albenisi olan bir mecra, bir coşkudur. Kaliteli, hedefi tam 12'den vuran bir web sitesi, firmanıza geri dönüşün artmasını, kullanıcı memnuniyetini ve maliyetin azalmasını sağlayacaktır.

Hazırladığımız projelerin temelini, firmanın hedef kitlesini bulmak, bu hedef kitlenin ilgisini çekecek çözümler üretmek ve firmaya geri dönüşü sağlamak oluşturuyor. Projenin ne amaç için kullanılacağı, hedef kitlenin çözümlemesi, hedef kitlenin vereceği tepkilere işlevsel çözümler üretebilmek ve rakip firma analizleri projenin başarıya ulaşmasında önemli etkenlerdir. Hazırladığımız web sitesine her ortamda kolayca ve sorunsuzca ulaşılabilmesi mükemmel bir tasarımın vazgeçilmezidir.

Firmanızın hedef kitlesine ulaşan, geri dönüşü sağlayan, görsel zenginliği ile ne vermek istediğinizi anlatabilen, ifadesi kuvvetli, sağlam temeller üzerine kurulmuş çözümler sunuyoruz.

ALANINDA UZMAN MARKALARIMIZ

Inviva ile özel ve fark oluşturacak projelere sahip olun...

INVIVA kuruma özel tasarlanmış güçlü bir alt yapıya sahip websiteleri üreten mobil uygulama ve mobil sitelerle rakiplerinize karşı fark müşterilerinize karşı anlaşılabilir ve şık çözümler sunuyoruz.

www.inviva.com.tr

Prativa ile tarzını seç, hızlı başla, kolayca yönet, öne çık...

PRATIVA ile tüm işletmelerin, kamu kurumlarının, belediyelerin, derneklerin, vakıfların ve kişisel sitelerin rahatlıkla kullanabileceği ekonomik, işlevsel ve pratik olarak tasarlanmıştır.

www.prativa.com.tr

Granova ile kurumsal kimliğini yenile, basılı işlerde tarzını değiştir...

GRANOVA kurumsal kimlik çalışmaları başta olmak üzere; katalog, tanıtım kiti, afiş, billboard gibi birçok basılı işte farklı tarzı ve estetik yaklaşımı ile kurumlara görsel anlamda güç katıyor.

www.granova.com.tr

Aktif Sistem ile web tabanlı yazılımlarla işlerinizi kolaylaştırın...

AKTİF SİSTEM web tabanlı çalışan mail bülten sistemi, müşteri iletişim sistemi, iş takip sistemi, bayi sistemi gibi yazılımlarla işinizi kolaylaştırıyor, zamanınızı ve enerjinizi daha az kullanıyor.

www.aktifsistem.com.tr

Adzone ile interaktif mecrada tanıtım gücünüzü artırın...

ADZONE ile interaktif mecrada arama motoru optimizasyonundan internet reklamcılığına sanal mecrada kurumunuzun bilinirliğini artıran çözümler sunuyor.

www.adzone.com.tr

HİZMETLERİMİZİ VE İŞLERİMİZİ
İNCELEYİN SİZ DE MÜŞTERİLERİMİZ ARASINA KATILIN

Aramıza katılın. Sizlere de web sitesi, mobil uygulamalar, basılı işler ve internet yazılımlarında nitelikli çözümler üretelim...