Web Tasarım Nedir?

2019-03-20 17:18:34 tarihinde yayınlandı.

featured_image

Nerdeyse her işimizi internetten halletmeye çalıştığımız bir zaman dilimindeyiz. Sanal dünyanın olabildiğince yaygınlaşmasıyla beraber Web Tasarımın önemi inanılmaz derecede arttı. Kurumsal vitrininizin gücünü artıracak güzel bir web tasarım İnviva ile mümkün. Öyleyse soralım bakalım, web tasarım nedir? 


Her şeyin değiştiği, yenilendiği bu zaman diliminde ticaret de değişti ve gelişti. Artık eskiyen ticaret anlayışıyla iş yapmak kazanca dönüşmüyor. Yeni nesil ticaretin de kendine göre kuralları var. O da şu: İş yapmak isteyen hatta yaşam mücadelesi veren her kurumun işini sürdürebilmesi pratik, etkili, kalıcı bir site oluşturmasıyla mümkün. İşte ticari kurumların internet dünyasında yer alabilmelerini sağlayan temsilciye Web Tasarım denir. 

WEB TASARIM GEREKLİ Mİ ? 

Hem de mecburiyet! Günümüzde esnaf olsun tüccar olsun hatta serbest meslek sahipleri bile artık ürünlerini satmak için işlerini internete taşımak zorunda. Web siteleri insanların para kazanmaları için birer kurtarıcı işlev görüyor. Sadece kurumların değil bir şekilde para kazanmak isteyen herkesin ticaretini döndürebilmelerinde web sitesi can simidi görevi yapmakta. Bu nedenle web sitesi yaptıracak firmaların kurumsal site tasarlamalarında dikkatli ve yenilikçi olmalıdır. 

WEB TASARIMIN IÇERIĞI NASIL OLMALI? 

Küçük olsun büyük olsun bir işletme sahibi malını ülkeye hatta dünyaya pazarlamak istiyorsa web tasarım hazırlamalıdır. Web siteleri her şeyden önce basit ve pratik olmalıdır. Sade ve işleyen bir site size çok şey kazandırabilir. Maliyeti çok düşük olan web sitesi sizden sigorta, kira, vergi istemez. Sadece kurarken çok uygun fiyat ödersiniz o kadar. Detaylara önem vererek hazırladığınız tasarımlar sizi ve firmanızı profesyonel gösterir. 

Web sitesini özensiz dizayn edenlerin, sitelerini gözden geçiren ziyaretçiler tarafından tekrar görülmedikleri bir gerçektir. Kısacası bir web sitesi o şirketin sanal dünyada itibarını belirler. Siteniz gayet iyi anlaşılır olmalı ki ziyaretçiniz yorulmamalı. Her türlü tanıtım, duyuru ve varsa kampanyalarınız giriş sayfanızda yer almalıdır. 

WEB SİTESİ İÇİN NELER YAPILABILIR? 

Sizi temsil edecek web sitesi oluştururken profesyonel ve işlevleri yüksek bir site olsun istiyorsanız bu işi yapan ajanslara başvurun. Sağ altta yer alan "Teklif İste" formlarını doldurup sitenizde görmek istediğiniz uygulamaları belirtiniz. Özellikle belirtelim ki web ajansları, firmanızın gücünü sizin dilediğiniz tarzda yansıtırlar. Bu da klasik ticaretin yerini alan e-ticaret dünyasında gücünüze güç kazandırır. Talep ettiğiniz web sitesi, reklam, kimlik, e-ticaret sitesi, mobil web sitesi gibi yazılımları kazanca dönüştürecek bir sunumla hazırlar. Siz de ofisinizde evinizde rahatınızı hiç bozmadan ticaretinizi gün gün geliştirmenin mutluluğunu yaşarsınız. İşinizin sadece bulunduğunuz şehre değil Türkiye sınırlarında hatta dünyada geniş bir yelpazeye ulaştırmanın keyfini sürmek sizin de hakkınız. İşinizi büyütmek, vizyonunuzun gücünü artıracak güzel bir web tasarım sitesi için İnviva'yı arayın. Size uygun fiyatlarla işinizi internete taşıyalım.

ALANINDA UZMAN MARKALARIMIZ

Inviva ile özel ve fark oluşturacak projelere sahip olun...

INVIVA kuruma özel tasarlanmış güçlü bir alt yapıya sahip websiteleri üreten mobil uygulama ve mobil sitelerle rakiplerinize karşı fark müşterilerinize karşı anlaşılabilir ve şık çözümler sunuyoruz.

www.inviva.com.tr

Prativa ile tarzını seç, hızlı başla, kolayca yönet, öne çık...

PRATIVA ile tüm işletmelerin, kamu kurumlarının, belediyelerin, derneklerin, vakıfların ve kişisel sitelerin rahatlıkla kullanabileceği ekonomik, işlevsel ve pratik olarak tasarlanmıştır.

www.prativa.com.tr

Granova ile kurumsal kimliğini yenile, basılı işlerde tarzını değiştir...

GRANOVA kurumsal kimlik çalışmaları başta olmak üzere; katalog, tanıtım kiti, afiş, billboard gibi birçok basılı işte farklı tarzı ve estetik yaklaşımı ile kurumlara görsel anlamda güç katıyor.

www.granova.com.tr

Aktif Sistem ile web tabanlı yazılımlarla işlerinizi kolaylaştırın...

AKTİF SİSTEM web tabanlı çalışan mail bülten sistemi, müşteri iletişim sistemi, iş takip sistemi, bayi sistemi gibi yazılımlarla işinizi kolaylaştırıyor, zamanınızı ve enerjinizi daha az kullanıyor.

www.aktifsistem.com.tr

Adzone ile interaktif mecrada tanıtım gücünüzü artırın...

ADZONE ile interaktif mecrada arama motoru optimizasyonundan internet reklamcılığına sanal mecrada kurumunuzun bilinirliğini artıran çözümler sunuyor.

www.adzone.com.tr

HİZMETLERİMİZİ VE İŞLERİMİZİ
İNCELEYİN SİZ DE MÜŞTERİLERİMİZ ARASINA KATILIN

Aramıza katılın. Sizlere de web sitesi, mobil uygulamalar, basılı işler ve internet yazılımlarında nitelikli çözümler üretelim...